Mesqes-of-Dark

Forum naszego klanu [MoD]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Jeśli jesteś klanowiczem MUSISZ przeczytać wszystkie informacje!!! jeśli tego nie zrobisz to zacznij szukać nowego klanu!! 2 ostszeżenia od adm CL i vCL i żegnamy resTion [cl]

#1 2009-03-12 13:47:46

restion

Clan Lider [CL]

11675302
Call me!
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 29
Punktów :   

REGULAMIN KAŻDY MA GO PRZECZYTAĆ I PRZEANALIZOWAĆ!!!

1. Każdy z klanu POWINIEN posiadac MIKROFON ! [jak nie macie to prosze o jak najszybsze kupienie]

2. Każdy obowiązkowo przychodzi na trening klanowy gdzie ćwiczymy taktyki na danych mapach. Gramy tak jak na sparingu bez jaj tylko poważna gra!!!

3. Na sparach wszyscy słuchają CL i vCL!!

4. Sparingi ma prawo organizować jedynie CL i vCL.

5. Każdy systematycznie odwiedza nasze forum ! !!![conajmniej raz dziennie ! ]

6. Treningi gramy sami. Wszelkie objawy sprzeczek między graczami będą nagradzane kickiem lub punktem karnym.

7. Liderami klanu są ReStion[CL] i ??[vCL] ich decyzji nikt nie podważa!!!

8. Komu przed sparem sie po prostu nie chce grać lub z jakiejś przyczyny nie może grać to niech zgłośi to do [CL'a lub vCL'a] i poprosi o zastąpienie.

9. Skład ogłasza [CL] i [vCL] (lub osoba do tego wyznaczona przez lidera) PRZED SPAREM A NIE W CZASIE JEGO TRWANIA ! !

10. Podczas ustawiania skladu bierze sie pod uwage także rezerwe na wszelki wypadek (wiadomo zdarza sie,że komuś może coś nawalić i nie będzie mógł grać wtedy wchodzi gracz z rezerwy).


11. Podczas grania sparingu/meczu/ligi nikt się nie kłóci- nic to nie pomoże a jedynie pogorszy naszą sytuację.

12. Regulamin może zostać poszerzony w każdej chwili o nowe punkty.

14. NIEPRZESTRZEGANIE KTÓREGOŚ Z PUNKTÓW REGULAMINU GROZI WYWALENIEM Z KLANU!!

Wszystkie niejasności i uwagi prosimy zgłaszać na forum lub do [CL'a] nr gg 11675302


Pomogłem?? jeśli w czymś pomogłem daj mi "+" resTion cl
http://boosman.yoyo.pl/CSCenter1.jpg
http://img17.imageshack.us/img17/9168/12849246.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apocalypticshinobi.pun.pl www.klasa2bgimanr2.pun.pl www.smokiignomy.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl